Створення, оптимізація і просування сайту

Створюємо керовані web-сайти з унікальним дизайном.

Також пропонуємо оптимізацію та просування сайту в пошукових системах, що є однією з головних складових успіху. Займаємось розробкою інтернет-проектів, які допомагають продавати продукцію чи послуги наших клієнтів.
В основі процесу створення сайту лежать знання інтернет-маркетингу, практичний досвід розробки та вміння професійно проектувати їх виконання.

Создание сайта

Створення сайту

Починається все з розробки головного проектного документа — технічного завдання. Технічне завдання на розробку сайту складає керівник проекту. У ньому докладно описано, як буде працювати сайт і які програмні модулі будуть включені в нього з метою досягнення поставлених завдань. Наша мета – створити для вас професійний і ефективний інструмент для вирішення поставлених вами завдань. Найчастіше перше, що ми чуємо від усіх клієнтів ще до опису побажань: “Мені потрібний сайт. Скільки у Вас коштує створення сайту?” Наша відповідь: “Вартість сайту визначається вашими вимогами, початкова — 7 000 грн.”

Оптимізація сайту

Оптимізація сайту

Оптимізація сайту — ряд послідовних заходів з сайтом клієнта, для поліпшення видимості сайту пошуковими роботами.
Оптимізація сайту це разовий, в більшій своїй частині і трудомісткий процес, необхідний, для того, щоб ресурс найбільш об’єктивно сприймався пошуковими системами і точно відповідав своїй тематиці. Оптимізація проводиться на аналізі семантичного ядра (список запитів, по яких йде просування, розкрутка), тексту на web-сайті і переваг у формулюваннях запитів користувачами. У процесі оптимізації дуже часто доводиться доповнювати або навіть писати заново необхідні тексти.

Просування сайту

Просування сайту

Просування сайту — ряд послідовних заходів за межами сайту клієнта, для збільшення значущості сайту (або його конкретних сторінок) в особі пошукової системи і наданню для нього пріоритету в пошуковій видачі.
Правильне розуміння алгоритмів роботи пошукових систем Google або Яндекс фахівцями нашого агентства, практичний досвід з оптимізації та просування сайтів — дуже важливий момент у розробці правильної стратегії просування сайту в пошукових системах, а також її реалізації. Терміни виведення в топ пошукових систем коливаються від двох до шести місяців.

Вартість сайту

Візитка

Сайт-візитка невеликий, складається, як правило, з 5-10 сторінок. Але разом з тим він являє собою повноцінний ресурс з унікальним дизайном і програмною частиною. Призначення сайту — стисло і компактно подати необхідну інформацію. Такий сайт буде корисний невеликим фірмам або приватним особам для ознайомлення відвідувачів з інформацією, що стосується їх діяльності чи продукції.
5 000 грн.
від 7 000 грн.

Промо-сайт

Незамінний маркетинговий інструмент при розробці і виведенні на ринок нової лінії продукції або послуг. Промо-сайт може бути не великим за обсягом, проте неодмінно повинен нести цікаву ідею, мати помітний дизайн, що поєднує графіку і здатність ефектно проінформувати користувача про наданий товар або послугу.
5 000 грн.
від 8 000 грн.

Корпоративний сайт

Дане рішення для замовників охочих розмістити в мережі детальну інформацію про свою діяльність. Це повноцінний інтерактивний офіс з оригінальним дизайном, витриманим у відповідності з корпоративним стилем. Усі розділи сайту забезпечуються сучасною системою управління контентом.
10 000 грн.
від 20 000 грн.

Використовуємо наступні системи керування контентом (CMS):

Wordpress CMSJoomla CMSMagento CMS1С-Битрикс

Великий інформаційний сайт

Інформаційний сайт представляє відвідувачеві широкий спектр інформації з певної тематики, починаючи від наукового видання і закінчуючи певними товарами та послугами. Інформаційний портал об’єднує в собі добре налагоджену навігацію, грамотно побудований структурований каталог з безліччю розділів і підрозділів, сучасний інтерфейс, а також безліч супутніх сервісів.
15 000 грн.
від 25 000 грн.

Інтернет магазин

Професійно створюємо інтернет-магазин. Правильно і, що важливо, ефективно він презентує вашу продукцію в мережі, що приваблює покупців і мотивує їх зробити замовлення. Вам залишається оновлювати асортимент продукції і займатися продажами.
16 000 грн.
від 25 000 грн.

Реєстрація доменного імені

Реєстрація доменного імені

Пропонуємо реєстрацію унікальної адреси в мережі Інтернет у самих популярних зонах. Ви отримуєте: власне доменне ім’я, гарантію володіння доменом. Всі домени реєструються виключно на ім’я і контактні дані клієнта.

Хостинг

Хостинг

Забезпечимо: надійність та безперебійність в роботі сайту, доступність сайту в усьому світі, високу швидкість роботи сайту, постійну технічну підтримку.
Детальніше про хостинг

Супровід та технічна підтримка сайту

Супровід та технічна підтримка сайту

Пропонуємо послуги з підтримки та оновлення web-сайтів. Успіх сайту залежить від динаміки його життєдіяльності, тобто наскільки оперативно відбувається оновлення інформації і чи відповідає вона потребам цільової аудиторії.

Розміщення реклами в Інтернеті

Розміщення реклами в Інтернеті

Професійна розробка і проведення рекламних кампаній в Інтернеті, а також вигідне розміщення банерної реклами на найбільш підходящих для вас веб-ресурсах. Також ми розміщуємо контекстну рекламу.

Google AdWordsЯндекс ДиректБегун
Копірайтинг

Копірайтинг

Пропонуємо комплекс послуг з текстового наповнення сайту, що включає SEO-копірайтинг, написання оригінальних текстів для сайту, рерайтинг, редагування текстів, написання рекламних текстів і прес-релізів. Забезпечимо наповнення Вашого сайту унікальним таким, що запам’ятовується і легким для читання контентом, оптимізованими під пошукові системи.

SEO-копірайтинг

Створення спеціальних текстів для web-сайтів, на яких продаються товари або пропонуються послуги.